فهرست بستن

برنامه متخصصان اروپایی آماده برای جلوگیری از گسترش ویروس – روزنامه

برنامه متخصصان اروپایی آماده برای جلوگیری از گسترش ویروس - روزنامه

برلین: گروهی از متخصصان اروپایی روز چهارشنبه گفتند كه به زودی فناوری تلفنهای هوشمند را برای كمك به افرادی كه در تماس با ویروس كرونا قرار گرفته اند راه اندازی می كنند و به مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش آن كمك می كنند.

این ابتکار شامل جمع آوری داده ها از طریق تلفن های هوشمند برای نشان دادن اینکه چه کسی با یک فرد ویروس تماس نزدیک داشته است ، بنابراین می توان با افراد در معرض خطر تماس گرفت.

توانایی ردیابی دقیقتر افرادی که در معرض خطر عفونت هستند می تواند به جلوگیری از "قفل کردن" کل جوامع کمک کند ، در نتیجه این تأثیر اقتصادی بسیار خسارت آور است.

ابتکار عمل اروپایی موسوم به Pan-European حفظ حریم خصوصی برای ردیابی نزدیکی (PEPP-PT) ، استفاده موفقیت آمیز از تلفن های هوشمند را در برخی کشورهای آسیایی برای ردیابی شیوع ویروس و اجرای دستورات قرنطینه دنبال می کند ، اگرچه روش های آنها نقض محافظت دقیق از اطلاعات اتحادیه اروپا است قوانین

PEPP-PT ، كه 130 محقق از هشت كشور را گرد هم آورده است ، قصد دارد تا 7 آوریل یك بستر فناوری مجوز ، پایه ای برای برنامه های ردیابی تماس ، با پخش برنامه های اول هفته یا حدوداً بعد از آن ، صادر كند.

هانس-کریستین بووس ، بنیانگذار شرکت فناوری آلمان Arago و عضو شورای مشاور دیجیتال دولت آلمان گفت: "شما در مورد یک زمان بسیار کوتاه صحبت می کنید." Boos عامل اصلی تلاش برای جمع آوری 130 محقق از اتریش ، بلژیک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا و سوئیس است.

اپیدمیولوژیست ها می گویند ردیابی تماس به یک سلاح حیاتی در مهار شعله های آتی در Covid-19 تبدیل می شود ، بیماری شبیه آنفلوانزا ناشی از ویروس کرونا ، پس از آنکه قفل ملی باعث گسترش سریع ویروس می شود.

این بیماری می تواند توسط افرادی منتقل شود که هیچ علامتی ندارند و به این ترتیب هشدار سریع به افراد در معرض خطر عفونت پس از مثبت بودن آزمایش فرد ، بسیار زیاد است ، در حالی که می توان از فناوری برای جلوگیری از اقدامات ملی گسترده برای جلوگیری از گسترش آن استفاده کرد.

مارسل سالاته ، استاد اپیدمیولوژی دیجیتال در انستیتوی فناوری فدرال سوئیس در لوزان ، در یک جلسه مطبوعاتی گفت: "همه ما می دانیم که به عنوان یک جامعه و اقتصاد ، نمی توانیم برای مدت زمان طولانی اینگونه ادامه دهیم."

"یک روش کارآمدتر برای شکستن این روند نمایی رشد وجود دارد."

این پلت فرم جدید با استفاده از فناوری بلوتوث تلفن همراه بصورت ناشناس و داوطلبانه به روشی احترام می گذارد که به مقررات عمومی حفاظت از داده (GDPR) اتحادیه اروپا احترام بگذارد و از ردیابی سرزده داده های مکان جلوگیری کند.

با استفاده از رمزنگاری قوی ، اتصال های ایجاد شده بین تلفن های هوشمند بر روی دستگاه و نه سرور مرکزی ، برای مدت دو هفته ثبت می شود.

فقط مقامات محلی بهداشت برای بارگیری داده ها به عنوان افراد "معتمد" شناخته می شوند تا بتوانند افراد در معرض خطر عفونت را مطلع کنند و به آنها بگویند که به انزوا بروند.

منتشر شده در سپیده دم ، آوریل 2 ، 2020

.

هر کدام متفاوت هستند و همگی توسط ما ارایه شده اند که برای مصارف مختلف هستند
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
وی پی ان ایران موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان با آی پی ثابت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان کاهش پینگ موجود می باشد که برای کاهش پینگ مورد استفاده قرار می گیرد
اینترانت به اینترنت برای کسانی است که اینترانت دارند و می خواهند به صورت رایگان آن را تبدیل به اینترنت کنند