فهرست بستن

نحوه دریافت آدرس IP ایرانی در سال 2021: تلگرام به تهران

نحوه دریافت آدرس IP ایرانی در سال 2021: تلگرام به تهران

دسترسی به آنچه می خواهید بصورت آنلاین همیشه به آسانی ورود URL یا کلیک روی نتیجه جستجو نیست. گاهی اوقات شما یک پیام خطا ، یا دقیق تر ، یک geoblock را وارد می کنید. اگر هنگام دستیابی به محتوای ایرانی چنین اتفاقی افتاد ، باید آدرس IP خود را تغییر دهید. در این مقاله ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه آدرس IP را در ایران دریافت کنید.

اتصال به سرور VPN ایرانی کمک خواهد کرد ، خواه بخواهید به یک حساب بانکی محلی دسترسی پیدا کنید یا اینکه تلویزیون IRIB را بصورت آنلاین تماشا کنید. VPN مناسب حتی به شما کمک می کند تا به Netflix ایران دسترسی پیدا کنید. هنگامی که به آدرس IP ایرانی متصل شدید ، می توانید وب را گشت بزنید گویی واقعاً در آنجا هستید. ما توصیه می کنیم از CyberGhost استفاده کنید ، اما گزینه های دیگری را نیز ذکر کرده ایم.

نحوه دریافت آدرس IP برای ایران

تغییر آدرس IP کار سختی نیست و در عرض چند دقیقه می توانید به آن متصل شوید. برای انجام این کار چند روش وجود دارد که ساده ترین کار از طریق سرور پروکسی است. با این حال ، توصیه نمی کنیم از آن مسیر پایین بروید. شما با هیچ امنیتی محافظت نخواهید شد ، به این معنی که تقریباً در برابر هر چیزی که به سمت شما پرتاب شود آسیب پذیر هستید (به راهنمای VPN vs proxy vs Tor مراجعه کنید).

وقتی صحبت از حریم خصوصی و امنیت آنلاین می شود ، یک شبکه خصوصی مجازی راهی بسیار ایمن برای دریافت آدرس IP ایرانی است. این از شما محافظت می کند. بعلاوه ، اگر یکی از مناسبترین لیست VPN ما را انتخاب کنید ، می توانید از ممنوعیت Netflix VPN عبور کنید. هنوز هم ، شما باید یکی از سرورهای خود را در ایران انتخاب کنید در غیر اینصورت همچنان گیر خواهید داشت.

گام به گام: دریافت آدرس IP ایران با VPN

 1. برای VPN با سرورهای ایرانی ثبت نام کنید (CyberGhost بهترین گزینه است)
 2. برنامه VPN را برای دستگاه خود بارگیری کنید
 3. برنامه را راه اندازی کرده و وارد سیستم شوید
 4. به یک سرور ایرانی متصل شوید و به سایت های خود دسترسی پیدا کنید می خواهم

CyberGhost

VPN های زیادی وجود ندارد که دارای سرورهای واقع در ایران باشند – یا حداقل از سرورهای مناسبی برخوردار باشند. خوشبختانه ، CyberGhost این کار را می کند و یکی از بهترین VPN های ماست ، بنابراین می دانید که در دستان خوبی هستید. این 24 سرور در تهران دارد و برای راه اندازی با امنیت و حریم خصوصی بسیار خوبی همراه است. سرعت آن خوب است ، شما داده های نامحدود می گیرید و دارای سرورهای اختصاصی برای دسترسی به سیستم عامل های جریان است.

استفاده از CyberGhost آسان است و با اکثر دستگاه ها کار می کند ، به علاوه کاربران می توانند حداکثر تا هفت دستگاه را به طور همزمان متصل کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید بررسی CyberGhost ما را بخوانید ، یا فقط می توانید آن را با هفت روز نسخه آزمایشی رایگان برای Android و iOS (24 ساعت برای دسک تاپ) امتحان کنید. تنها چیزی که نیاز داری یک آدرس ایمیل معتبر است. همچنین ضمانت برگشت طولانی مدت برای بازپرداخت وجود دارد.

طرفداران:

 • امنیت و حریم خصوصی عالی
 • دسترسی به سیستم عامل های جریان
 • نسخه آزمایشی رایگان و ارزان قیمت

VPNA منطقه

VPNArea همچنین دارای سرورهایی در ایران است. به طور کلی سرویس بدی نیست و با حریم خصوصی و امنیت خوبی همراه است ، از جمله سرورهای دو هاپ. همچنین می تواند به برخی از سیستم عامل های جریان دسترسی داشته باشد. شما داده نامحدود می گیرید و سرعت آن نیز مناسب است.

راه اندازی و استفاده از آن آسان است و با اکثر سیستم عامل ها کار می کند. برای اطلاعات بیشتر بررسی VPNArea ما را بخوانید. برای خدماتی که دریافت می کنید ، قیمت مناسبی دارد ، اگرچه بهتر است یک برنامه طولانی تر انتخاب کنید. در صورت تغییر عقیده ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

طرفداران:

 • سرعت مناسب
 • سرورهای دو هاپ
 • امنیت عالی

موارد منفی:

 • با همه مناطق Netflix کار نمی کند
 • رابط می تواند بهتر باشد

HideMyAss

HideMyAss دارای دو سرور در اصفهان است ، بدین معنی که می توانید با آن آدرس IP ایرانی دریافت کنید. البته تعجب آور نیست ، زیرا HMA یکی از بیشترین مکانهای سرور را در سراسر جهان دارد.

داشتن بیش از یک گزینه ایده خوبی است ، اما HMA در سطح CyberGhost نیست. سیاست حفظ حریم خصوصی HMA در بهترین حالت س questionال برانگیز است ، اما بهتر است بررسی HideMyAss ما را برای همه این موارد بخوانید.

امنیت HMA خوب است و سرعت نسبتاً خوبی دارد. این برنامه با داده های نامحدود ارائه می شود و می تواند به برخی از سرویس های جریان از جمله Netflix دسترسی پیدا کند. همچنین استفاده از آن آسان است ، در اکثر دستگاه ها قابل استفاده است و دارای ویژگی های زیادی است. مانند CyberGhost ، یک محاکمه هفت روزه و همچنین 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد ، بنابراین می توانید ابتدا آن را امتحان کنید.

طرفداران:

 • دادگاه هفت روزه
 • وارد Netflix می شود
 • استفاده آسان

منفی ها:

 • سیاست حفظ حریم خصوصی خوب نیست
 • سرعت متناقض

افکار نهایی

اگر می خواهید به سایت ها و محتوا در ایران دسترسی پیدا کنید ، به احتمال زیاد باید آدرس IP خود را به آدرس واقع در داخل کشور تغییر دهید. بهترین راه برای این کار استفاده از VPN است. با امنیت و حریم خصوصی آن محافظت خواهید شد و همچنین از بسیاری از ویژگی های دیگر نیز بهره مند خواهید شد. شما باید مطمئن شوید که VPN دارای سرور در ایران است.

CyberGhost بهترین VPN برای کار است. از امنیت و حریم خصوصی بسیار خوبی برخوردار است و همچنین از سرورهای اختصاصی پخش جریانی برخوردار است. به علاوه ، می توانید با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان آن را به یک تست درایو برسانید یا از ضمانت بازگشت پول استفاده کنید.

آیا برای دریافت آدرس IP ایرانی از VPN استفاده کرده اید؟ از تجربه خود در بخش نظرات بگویید. مثل همیشه ، از شما برای خواندن تشکر می کنم.

هر کدام متفاوت هستند و همگی توسط ما ارایه شده اند که برای مصارف مختلف هستند
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
جزو سرویس های ما می باشد . لطفا جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
وی پی ان ایران موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان با آی پی ثابت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان کاهش پینگ موجود می باشد که برای کاهش پینگ مورد استفاده قرار می گیرد
اینترانت به اینترنت برای کسانی است که اینترانت دارند و می خواهند به صورت رایگان آن را تبدیل به اینترنت کنند